Katalog

 • Apple

  159,00 zł

  Lekka i poręczna deska do codziennych zastosowań. Odważne zestawienie kolorystyczne oraz wyjątkowa mobilność sprawiają, że jest to idealna deska dla ludzi nowoczesnych. Każdy amator smacznych potraw doceni ergonomiczny uchwyt oraz możliwość pracy na obu jej stronach.

 • Monkey

  249,00 zł

  Podobnie jak deska Monkey+, tak i jej siostra Monkey jest deską dużą, lekką i wygodną w użytkowaniu. Frezowane wycięcie umożliwia zbieranie się soków z przygotowywanych produktów. Deski z linii Monkey stanowią doskonały mariaż elegancji i użyteczności.

 • Smile

  179,00 zł

  Deski Smile to linia stworzona specjalnie dla najmłodszych kucharzy. Ich wygląd poruszy dziecięcą wyobraźnię, a zabawne kształty zadziałają na każdego niejadka. Są lekkie, poręczne i zapraszają dzieci do pierwszych kulinarnych wędrówek.

 • Monkey +

  495,00 zł

  Dzięki specjalnej obróbce, pomimo imponujących rozmiarów, profesjonalna deska Monkey jest wyjątkowo lekka i wygodna. Warto zwrócić uwagę na oryginalne rozwiązanie typu – 2 w 1. Wyjmowana deseczka, stanowiąca część dużej deski, ułatwi pracę w kuchni oraz umożliwi szybkie serwowanie przygotowanych potraw.

 • Twister

  274,00 zł

  Nowoczesny wygląd i doskonała mobilność w dwóch wariantach kolorystycznych. Dzięki specjalnej konstrukcji „twisted”, ta wyjątkowa deska jest poręczna i piękna zarazem. Twister idealnie sprawdzi się jako deska do serwowania potraw, dopełnienie każdego suto zastawionego stołu.

 • Classic

  179,00 zł

  Klasyczna deska występująca w dwóch rozmiarach. Posiada wygodny uchwyt i zabezpieczenia antypoślizgowe. Dzięki niej praca w każdej kuchni stanie się przyjemnością. Klasyczne piękno idealnie dopasowane do Twojego wnętrza.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów